- Sprawdzony design
W zestawie

PAX dźwignia, glowica 35mm, chrom (1 szt.)
52,00 zł / szt.
Baterie z serii PAX będą doskonale pasować do każdej nowoczesnej łazienki.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | PAX |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 126 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 2.9730 kg |
| Opakowanie | 2 szt. |
| EAN | 8590913980169 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Marka
Symbol
XA10-1
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













