- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Akcesoria do wanien | Nogi do wanien
Efektowne stalowe nogi połączone sa ze solidną konstrukcją z pierwszej jakości stali lakierowanej. Konstrukcja nadaje wannie industrialnego, ponadczasowego wyglądu. Podłączenie do systemu odpływowego jest schowane za stelażem, który jest umieszczony tak, aby był na pierwszy rzut oka niewidoczny.
Dostęp do syfonu umożliwia zdejmowana pokrywa stelażu.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Długość | 1710 mm |
| Szerokość | 810 mm |
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | Stal |
| Waga / szt. | 15.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729079453 |
| Taric | 73269098 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
72820W
Kod producenta
8590729079453
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
28
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Biały Mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








