- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Wolnostojące wanny retro
Wanny wolnostojące POLYSAN to idealny wybór dla tych, którzy cenią styl retro i funkcjonalność! Wygodne, sprawdzone przez pokolenia kształty zapewniają komfort i luksus kąpieli, a wytrzymały materiał kompozytowy (10-40 mm) gwarantuje trwałość i elegancję.
• Nóżki dostępne w kolorach: biały, chromowy i brązowy
• Wymagany specjalny zestaw przelewowy (patrz zakładka Akcesoria)
• Kolor: wewnątrz biały, nazewnątrz czarny (RAL 9005)
POLYSAN to gwarancja trwałości, funkcjonalności i wyjątkowego designu!
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmiar | 175x85x61 cm |
| Długość | 1750 mm |
| Szerokość | 850 mm |
| Wysokość | 610 mm |
| Objętość | 220.00 l |
| Kolor | Biały-czarny/nogi brąz |
| Materiał | Gelcoat |
| Kształt | Retro |
| Instalacja | Wolnostojąca / przyścienna |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Zestaw nie zawiera | Zestaw odpływowy |
| Waga / szt. | 52.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729006374 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |













