SHARON Szczotka WC, szary
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | SHARON |
| Rozmiar | 90x384 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 384 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.2120 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341324172 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SH3308
Kod producenta
8003341324172
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
37
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Szary
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







