Nasz bestseller
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Umywalki ścienne | Nablatowe umywalki
Oszczędź kupując więcej

VEGA zestaw łazienkowy,szerokość 125 cm, biały/dąb platin
2 220,20 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 104 cm, biały/dąb platin
3 353,90 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokosć 125 cm, biały/dąb platin
3 480,90 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 72,5 cm, biały/dąb platin
1 901,00 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 145 cm, biały/dąb platin
2 417,10 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 104 cm, dąb platin
2 256,10 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 145 cm, biały/dąb platin
3 713,60 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 82,5 cm, biały/dąb platin
2 009,50 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 145 cm, biały/dąb platin
2 471,40 zł brutto/1szt.

VEGA zestaw łazienkowy, szerokość 125 cm, dąb platin
2 327,80 zł brutto/1szt.
Właściwości
| Marka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 50x42 cm |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby, Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 15.2600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8697687640012 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
10SF50051
Kod producenta
8697687640012
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
















