- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Wolnostojące | Wolnostojące wanny retro
• Zestaw zawiera regulowane nogi podporowe, syfon i odpływ z korkiem klik-klak.
Objaśnienie
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmiar | 167x83x62,5 cm |
| Długość | 1670 mm |
| Szerokość | 830 mm |
| Wysokość | 625 mm |
| Objętość | 272.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Kompozyt |
| Kształt | Wolnostojące |
| Instalacja | Wolnostojąca / przyścienna |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Zestaw zawiera | Korek, Syfon, Regulowane nóżki |
| Waga / szt. | 180.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729002543 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
92230
Kod producenta
8590729002543
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię















