- Sprawdzone lustro z półką
WEGA lustro z półką:
- Wysokość samego lustra: 72 cm
- Możliwość montażu z folią grzewczą MTF14. Zobacz Akcesoria.
Opis Serii
Proste i praktyczne lustro z serii WEGA, to kompromis pomiędzy zwykłym lustrem, a szafką lustrzaną. Prosty design ze szklaną półką pasuje do każdej nowoczesnej łazienki.
Objaśnienie
Ochrona przed korozją
Lustro z ochroną przed korozją (nie zawiera miedzi).
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | WEGA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 100x80 cm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Wysokość | 800 mm |
| Kolor ramy | Chrom |
| Typ lustra | Lustro z półką |
| Kształt | Prostokątna |
| Wyposażenie | Ochrona przed korozją |
| Waga / szt. | 10.7300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913812101 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










