- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 350x70x95 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Głębokość | 95 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy, Wieszak na papier toaletowy z półką |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 1.8000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913978630 |
| Taric | 73269098 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












