- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Wylewki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 153 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Ścienna |
| Waga / szt. | 3.2700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913831515 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
5108
Kod producenta
8590913831515
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
56
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






