- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Zasobniki na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 205x210x115 mm |
| Szerokość | 205 mm |
| Wysokość | 210 mm |
| Głębokość | 115 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.9460 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207013287 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XP701
Kod producenta
8592207013287
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
2
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Stal nierdzewna mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










