AIDA dozownik mydła 270 ml, szkło mleczne, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Dozowniki mydła
Właściwości
| Marka | METAFORM |
|---|---|
| Seria | AIDA |
| Rozmiar | 70x119x111 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 119 mm |
| Głębokość | 111 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Wiercenie |
| Objętość dozownika mydła | 270 ml |
| Waga / szt. | 0.6500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003062097164 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AI019
Kod producenta
8003062097164
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









