- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Umywalki podwójne
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 121x14,2x51,5 cm |
| Szerokość | 1210 mm |
| Wysokość | 142 mm |
| Głębokość | 515 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Kompozyt |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - konsola |
| Typ umywalki | Umywalka podwójna |
| Ilość otworów na baterię | 2 otwory |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Prostokątny |
| Zestaw zawiera | Zestaw odpływowy |
| Waga / szt. | 22.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913128745 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












