- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Wolnostojące
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 170x80x58 cm |
| Długość | 1700 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 580 mm |
| Objętość | 290.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Wolnostojące |
| Instalacja | Wolnostojąca / przyścienna |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Zestaw nie zawiera | Syfon, Korek |
| Waga / szt. | 54.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729050759 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
68631
Kod producenta
8590729050759
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię















