B-15 PLUS T wentylator łazienkowy z wył. czasowym, 25W, wylot 150mm, biały
- Ogrzewanie, wentylacja | Wentylatory | Średnica wylotu 150 mm
• Regulowany wyłącznik czasowy (3-15 minut)
• Uruchamia się za pomocą przycisku i wyłącza się automatycznie po określonym czasie
Opis Serii
- Klasyczny design w kolorze białym
- Montaż w ścianie i w suficie
- Konstrukcja pozwala na maksymalne wpuszczenie w ścianę, tylkna powierrzchnię wystaje tylko kratka frontowa
- Łatwa instalacja bez użycia śrub QUICK FIX GRIP
- Zawór zwrotny nie jest szęścią zestawu, należygo dokupić, patrz akcesoria
Właściwości
| Marka | CATA |
|---|---|
| Seria | B-PLUS WENTYLATOR |
| Rozmiar | 194x194x123,5 mm |
| Szerokość | 194 mm |
| Wysokość | 194 mm |
| Głębokość | 124 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica rury | 150 mm |
| Moc | 25.00 W |
| Przepływ powietrza | 320.00 m3/godz |
| Hałas | 44.00 dB |
| Prędkość | 2100 obr/min |
| Max.długość rury wyciągowej | 8 m |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Wył. czasowy |
| Waga / szt. | 0.9340 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8422248114257 |
| Taric | 84145995 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
00983100
Kod producenta
8422248114257
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
14
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







