- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Umywalki ścienne
Właściwości
| Marka | KERASAN |
|---|---|
| Rozmiar | 45x90x45 cm |
| Średnica | 450 mm |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Do postawienia |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Okrągły |
| Waga / szt. | 44.9500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 0650414012986 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






