- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie prysznicowe | Baterie prysznicowe podtynkowe | Baterie prysznicowe termostatyczne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 170 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Podtynkowa |
| Rodzaj sterowania | Termostat |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Wyposażenie | 2 funkcyjna |
| Waga / szt. | 3.6500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913978777 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






