BELLA wieszak na ręcznik na bok szafki 250mm, chrom
- Meble, lustra i oświetlenie | Akcesoria do mebli | Wieszaki na ręczniki na szafce
Wieszak na ręcznik
• montaż z boku szafki
• wiercenie / klejenie za pomocą taśmy 3M
• materiał: metal chromowany
• w zestawie taśma 3M
Właściwości
| Marka | METAFORM |
|---|---|
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Zestaw zawiera | 3M Taśma samoprzylepna |
| Waga / szt. | 0.4740 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003062853043 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
FA115
Kod producenta
8003062853043
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





