- Meble, lustra i oświetlenie | Blaty
- Materiall: lity dąb
- Powierzchnia: lakier akrylowy
- Szerokość: 60 - 200 cm
- Głębokość: 36 a 50 cm
- Grubość: 2,8 cm
- Możliwość wykonania blatu o nietypowych wymiarach (max. 300x60 cm)
- Możliwość wykonania otworów na odpływ i baterię zgodnie z rysunkiem technicznym (otwory można wiercić w miejscu instalacji)
Akcesoria:
- Wsporniki 36 i 50 cm
- Umywalki nablatowe albo wpuszczane w blat
- AVICE szafki i kontenery pod blat 50 cm
- ESPACE słupki
- AVICE wieszaki na ręczniki
- Blaty o długości ponad 1 m: zalecamy montaż ukytego wpornika każdych 70 cm
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | Blaty WOODY |
| Rozmiar | 110x2,8x50 cm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Dekor | Dąb naturalny |
| Materiał | Lite drewno |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Blat |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Waga / szt. | 12.2470 kg |
| EAN | 8590913925023 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WD110-70
Kod producenta
8590913925023
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
brązowy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










