- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Umywalki wpuszczane
Oszczędź kupując więcej

BRAHEA umywalka 96,6x51,5cm, Rockstone, lewy, biały mat

BRAHEA umywalka 96,6x51,5cm, Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka 111,6x51,5cm, Rockstone, biały mat

BRAHEA umywalka 131,6x51,5cm, Rockstone, lewy, biały mat

BRAHEA umywalka 131,6x51,5cm, Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka 146,6x51,5cm, Rockstone, lewy, biały mat

BRAHEA umywalka 146,6x51,5cm, Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka podwójna 151,6x51,5cm, Rockstone, biały mat

BRAHEA umywalka podwójna 171,6x51,5cm, Rockstone, biały mat

BRAHEA umywalka 101x51,5cm (70+30cm), Rockstone, lewy, biały mat

BRAHEA umywalka 101x51,5cm, (80+20cm) Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka 101x51,5cm (30+70cm), Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka 101x51,5cm (20+80cm), Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka 121x51,5cm (90+30cm), Rockstone, lewy, biały mat

BRAHEA umywalka 121x51,5cm (30+90cm), Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka podwójna 141x51,5cm (70+70cm), Rockstone, biały mat

BRAHEA umywalka 141x51,5cm (70+70cm), Rockstone, lewy, biały mat

BRAHEA umywalka 141x51,5cm (70+70cm), Rockstone, prawy, biały mat

BRAHEA umywalka podwójna 161x51,5cm (70+20+70cm), Rockstone, biały mat

BRAHEA umywalka podwójna 161x51,5cm (80+80cm), Rockstone, biały mat
SOLID SURFACE ( Rockstone, kamień sztuczny, kompozyt – marmur techniczny)
Solid surface to masywny jednorody materiał wykonany z mieszanki kamienia naturalnego i akrylu.Ma jednorodą twardą powierzchnię, dlaatego najczęściej jest stosowany do produkcji blatów. Różnorodnosć kolorów i tekstur pozwala na łatwe komponowanie z róznymi materiałami. Codzienna pielęgnacja jest bardzo łatwa. Zarysowania możesz łatwo usunąć za pomocą miękkich detergentów, czym ponownie nadajesz połysk całej powierzchni. Rockstone to jednolity w strukturze, nieporowaty, spoisty materiał, który jest odporny na plamy i nie jest chłonny.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 55x12,3x39 cm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 123 mm |
| Głębokość | 390 mm |
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | Solid Surface |
| Instalacja | Wpuszczane w blat |
| Typ umywalki | Umywalka wpuszczana w blat |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 7.3000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913945373 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |










