CB-100 PLUS T wentylator promieniowy z timerem, 25W, wylot 100mm, biały
- Ogrzewanie, wentylacja | Wentylatory | Średnica wylotu 100 mm
Właściwości
| Marka | CATA |
|---|---|
| Szerokość | 190 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica rury | 100 mm |
| Moc | 25.00 W |
| Przepływ powietrza | 130.00 m3/godz |
| Hałas | 49.00 dB |
| Prędkość | 2300 obr/min |
| Max.długość rury wyciągowej | 13 m |
| Stopień ochrony | IPx4 |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Wył. czasowy |
| Waga / szt. | 0.9740 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8422248114394 |
| Taric | 84145995 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
00841000
Kod producenta
8422248114394
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
14
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





