CHLOÉ szczotka do WC, biały mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
Właściwości
| Marka | METAFORM |
|---|---|
| Seria | CHLOÉ |
| Rozmiar | 101x415x101 mm |
| Średnica | 101 mm |
| Szerokość | 101 mm |
| Wysokość | 415 mm |
| Głębokość | 101 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 1.3510 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003062858222 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
CH028
Kod producenta
8003062858222
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







