CHROM LINE druciana półka prysznicowa 240x490x220mm, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Program druciany | Do kabin prysznicowych | Haki i półki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | CHROM LINE |
| Rozmiar | 240x490x220 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Wysokość | 490 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Druciany |
| Rodzaj | Półka: piętrowa, Półka: do zawieszenia |
| Instalacja | Do zawieszenia |
| Waga / szt. | 0.7640 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341068502 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
2485
Kod producenta
8003341068502
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







