- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Wanny klasyczne
Dzięki prostym i nowoczesnym kształtom kolekcja wanien CLEO czeskiego producenta Polysan jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się wanien. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, wanny CLEO możesz zastosować w każdym projekcie. Dobrze kształtowana przestrzeń wewnętrzna i głębokość wanny 48 cm pozwala na wygodną kąpiel dla osób lubiących dłużej poleżeć w wannie. W połączeniu z parawanem nawannowym otrzymujemy stosowną alternatywę do kabiny prysznicowej . Na szerokiej, prostej krawędzi można zainstalować większość elementów nawannowych, takich jak bateria, wylewka, czy elementy sterowania hydromasażu.
• Kolorowa powierzchnia akrylu nie daje możliwości naprawy ewentualnych uszkodzeń
• Warunkiem gwarancji jest użycie oryginalnych nóżek do wanny POLYSAN, patrz Akcesoria.
Objaśnienie
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 180x90x48 cm |
| Długość | 1800 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 480 mm |
| Objętość | 330.00 l |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Prostokątne |
| Instalacja | Do zabudowy |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Właściwości | Wysokość krawędzi 40 mm (Standard) |
| Zestaw nie zawiera | Syfon, Zestaw odpływowy |
| Waga / szt. | 25.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729002475 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 10 lat |






