
- Designerski element grzewczy nie tylko do łazienki
Grzejnik z płaskich pionowych profili Colonna przeznaczony jest nie tylko do łazienek, ale także innych pomieszczeń, może służyć jako ściana grzewcza i oczywiście jako wyraźny element architektoniczny. Polecamy poziomy wieszak na ręcznik wykonany z polerowanej stali nierdzewnej. Dzięki dostępnym wariantom kolorów nie tylko rozgrzejesz swoją łazienkę, ale także stworzysz wyjątkową atmosferę.
- Zestaw przyłączeniowy nie jest częścią zestawu
- Bez możliwości podłączenia grzałki
- Na grzejniku można umieścić 1 lub 2 wieszaki na ręcznik, patrz akcesoria
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | COLONNA |
| Rozmiar | 340x50x80 mm |
| Szerokość | 340 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna polerowana |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Waga / szt. | 1.4000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913831140 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
IRPA10
Kod producenta
8590913831140
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Stal nierdzewna polerowana
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


