COLORED dowoznik na papier toaletowy o Ø 23cm, ABS, czarny mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Zasobniki na papier toaletowy
- Obróbka powierzchni Soft Touch sprawia, ze powierzchnia produktu jest przyjemna w dotyku.
Właściwości
| Marka | MARPLAST |
|---|---|
| Seria | COLORED |
| Rozmiar | 260x270x130 mm |
| Szerokość | 260 mm |
| Wysokość | 270 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.9020 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8020090037184 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
A75610NE
Kod producenta
8020090037184
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









