COLORED wisząca szczotka do WC, ABS, brąz
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Pojemniki, szczotki do WC
Właściwości
| Marka | MARPLAST |
|---|---|
| Seria | COLORED |
| Rozmiar | 88x465x110 mm |
| Szerokość | 88 mm |
| Wysokość | 465 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.3700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8020090040948 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
A65801MA
Kod producenta
8020090040948
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
brązowy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





