- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Deszczownie
Oszczędź kupując więcej

PAX zestaw natryskowy podtynkowy z baterią podtynkową, 2 wyjścia, chrom
1 278,11 zł brutto/1szt.
AirMix
System mieszania wody i powietrza oszczędza wodę i jednocześnie robi wrażenie większego przepływu wody. Przez słuchawkę przysznicową przepływa 8 l/min, ale subiektywnie odczuwa się przepływ 14 l/min, co odpowiada przepływowi w standardowej baterii umywalkowej.
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Średnica | 200 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | 1 funkcyjna |
| Funkcje prysznica | Deszcz |
| Wyposażenie | AirMix, AntiCalc |
| Waga / szt. | 0.4930 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8024559633719 |
| Taric | 39229000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SF077
Kod producenta
8024559633719
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












