Nasz bestseller
- Dla wielbicieli stylu retro
Piękna seria wracająca do dawnych czasów. Jeżeli urządzasz łazienkę w stylu retro, vintage, lub glamour, akcesoria DIAMONDnapewno zrobią wrażenie. Idealnie komponuje się z bateriami Antea, Vienna i Sassari, klasyczną ceramiką i meblami Retro. Dzięki wykończeniu w chromie i brązie możesz zmienić swoją łazienkę w wymarzone miejsce...
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | DIAMOND |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 50x64x98 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 64 mm |
| Głębokość | 98 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Retro |
| Rodzaj | Wieszak |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.2440 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913811647 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
1317-01
Kod producenta
8590913811647
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














