- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Dozowniki | Dozowniki podblatowe
Dozownik mydła i detergentów z możliwością montażu w umywalce zamiast baterii lub w blacie obok umywalki czy zlewozmywaka.
Łatwe napełnianie bez konieczności odkręcania dozownika. Wystarczy tylko wyciągnąć pompkę i dopełnić mydło lub detergent.
- Przy zastosowaniu pojemnika "SP1000" powiekszysz objętość aż na 1000 ml
- Maksymalna grubość blatu: 43 mm
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 55x278x103 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 278 mm |
| Głębokość | 103 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Wpuszczone |
| Objętość dozownika mydła | 350 ml |
| Waga / szt. | 0.2900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913828829 |
| Taric | 84798997 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SP023
Kod producenta
8590913828829
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








