- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Drążki prysznicowe z przesuwnym uchwytem
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Wysokość | 700 mm |
| Głębokość | 85 mm |
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Wymiar przekroju drążka | Średnica 25 mm |
| Wyposażenie | Regulowany rozstaw montażowy |
| Waga / szt. | 1.2300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913928420 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SC014
Kod producenta
8590913928420
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
37
24
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Biały Mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










