Drążek teleskopowy rozporowy 118-215cm, czarny
- Akcesoria łazienkowe | Zasłonki i drążki | Drążki prysznicowe
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 118-215 cm |
| Średnica | 22 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Instalacja | Teleskopowy |
| Waga / szt. | 0.4640 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913998805 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







