- Nowoczesna armatura w duchu minionych lat
Subtelne linie kolekcji DREAMART prezentują się wyjątkowo w każdej łazience. Doskonale współgrają ze stylem retro, vintage i glam Również oryginalnie wykańczają nowoczesne minimalistyczne wnętrza. Ozdób swój salon kąpielowy stylowymi dekoracjami w postaci armataury DREAMART.
Z serią DREAMART doskonale współgrają akcesoria z kolekcji AIDA
Rozszerzona gwarancja na szczelność
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | DREAMART |
| 3D model | TAK |
| Wysokość | 179 mm |
| Głębokość | 126 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Design |
| Instalacja | Stojąca |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wysokość wypływu wody | 108 mm |
| Przepływ (3 bar) | 7.700 l/min |
| Waga / szt. | 1.9900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913863028 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
DA002
Kod producenta
8590913863028
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
72
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














