- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Wanny klasyczne | Wanny z dwustronnym oparciem
Wanna DUPLA jest projektowana tak, aby móc wygodnie cieszyć sie pożytkami kąpieli we dwoje. Wenętrzny kształt oparcia daje
wystarczający komfort obu osobom, gdyż DUPLA, to właściwie dwie wanny w jednej.
Dużą wannę docenią także wielodzietne rodziny. Na szerokiej, prostej krawędzi można zainstalować większość elementów nawannowych, takich jak parawan, bateria, wylewka, czy elementy sterowania hydromasażu.
• Zalecana minimalna długość zestawu odpływowego wynosi 975 mm
• Warunkiem gwarancji jest zastosowanie oryginalnych nóżek do wanny POLYSAN, patrz Akcesoria
Objaśnienie
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Obustronna wanna
Wygodnie kształtowana wanna z oparciem plecy po obu stronach z odpływem na środku wanny.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmiar | 180x120x54 cm |
| Długość | 1800 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Wysokość | 540 mm |
| Objętość | 580.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Prostokątne |
| Instalacja | Do zabudowy |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Właściwości | Dwustronna, Wysokość krawędzi 40 mm (Standard) |
| Zestaw nie zawiera | Syfon, Zestaw odpływowy |
| Waga / szt. | 48.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729007456 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 10 lat |












