ECOLORED ścienny kosz na śmieci z pokrywą, 23l, ABS, biały
- Akcesoria łazienkowe | Kosze i pojemniki łazienkowe | Kosze na śmieci | Kosze na śmieci kanciaste | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC
Właściwości
| Marka | MARPLAST |
|---|---|
| Seria | ECOLORED |
| Rozmiar | 335x545x225 mm |
| Szerokość | 335 mm |
| Wysokość | 545 mm |
| Głębokość | 225 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Kosz 7 - 25 litrów |
| Instalacja | Do postawienia, Do zawieszenia |
| Wyposażenie | Klasyczne kosze |
| Waga / szt. | 1.7552 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8020090119392 |
| Taric | 73239300 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


