- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Narożne
- Warunkiem gwarancji jest zastosowanie oryginalnych nóżek do wanny POLYSAN, patrz Akcesoria
Objaśnienie
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 152x152x54 cm |
| Długość | 1520 mm |
| Szerokość | 1520 mm |
| Wysokość | 540 mm |
| Objętość | 370.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Narożne |
| Instalacja | Do zabudowy |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Właściwości | Wysokość krawędzi 40 mm (Standard) |
| Zestaw nie zawiera | Syfon, Zestaw odpływowy |
| Waga / szt. | 44.9500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729000624 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
91111
Kod producenta
8590729000624
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
16
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










