ELBA mydelniczka, szkło mleczne, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Mydelniczki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | ELBA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 120x45x130 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.5600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341205051 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











