ELBA wieszak, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | ELBA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 44x54x50 mm |
| Szerokość | 44 mm |
| Wysokość | 54 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.1700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341205150 |
| Taric | 83025000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












