ELENA lusterko kosmetyczne stojące, 180x135mm, dwustronne, biały
- Akcesoria łazienkowe | Lusterka kosmetyczne
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | WHITE LINE |
| Rozmiar | 155x180x18 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Głębokość | 18 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Lusterko kosmetyczne |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.3660 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341209530 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
CO2022
Kod producenta
8003341209530
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







