ELZA brodzik prysznicowy kompozitowy, kwadratowy 80x80cm, biały
- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Brodziki | Brodziki kwadratowe
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | BRUCKNER |
|---|---|
| Seria | ELZA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 80x80 cm |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Kompozyt |
| Kształt | Kwadratowe |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Struktura | Gładki |
| Waga / szt. | 18.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913130373 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







