- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Słuchawki prysznicowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Średnica | 75 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Retro |
| Funkcje prysznica | Deszcz |
| Wyposażenie | Jedna funkcja |
| Waga / szt. | 0.3400 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913860065 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
DOC105
Kod producenta
8590913860065
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
70
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
złoty
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






