- Kabiny i drzwi prysznicowe, boksy i parawany wannowe | Inny
Oszczędź kupując więcej

ESCA CHROME jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Flute, 1000 mm

ESCA BLACK MATT jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Flute, 1000 mm

ESCA WHITE MATT jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Flute, 1000 mm

ESCA GOLD MATT jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Flute, 1000 mm
- Profil ścienny i wspornik należy dokupić oddzielnie, patrz Akcesoria
Objaśnienie
Szkło Flute
Wysokiej jakości szkło dekoracyjne, które prześwietla łazienkę niczym przezroczyste szkło, jednocześnie dzięki falistemu reliefowi gwarantuje pełną prywatność. To doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności, które podnosi komfort korzystania z prysznica, zapewniając wyjątkowe wrażenia wizualne i użytkowe.
Antidrop
Antidrop, to obróbka powierzchniowa ułatwiająca utrzymanie szkla w czystości. Nanosi się na powierzchnię szkła już przy produkcji za pomocą nanotechnologii.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Seria | ESCA |
| Szerokość | 967 mm |
| Wysokość | 2100 mm |
| Rodzaj szkła | Szkło Flute |
| Wykończenie szkła | Antidrop |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Waga / szt. | 38.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913954900 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 2 lata |









