- Kabiny i drzwi prysznicowe, boksy i parawany wannowe | Inny
Oszczędź kupując więcej

ESCA CHROME jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Marron, 1000 mm
1 622,70 zł brutto/1szt.

ESCA GOLD MATT jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Marron, 1000 mm
1 755,20 zł brutto/1szt.

ESCA BLACK MATT jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Marron, 1000 mm
1 622,70 zł brutto/1szt.

ESCA WHITE MATT jednoczęściowa kabina przysznicowa Walk-In, szkło Marron, 1000 mm
1 622,70 zł brutto/1szt.
- Profil ścienny i wspornik należy dokupić oddzielnie, patrz Akcesoria
Objaśnienie
Antidrop
Antidrop, to obróbka powierzchniowa ułatwiająca utrzymanie szkla w czystości. Nanosi się na powierzchnię szkła już przy produkcji za pomocą nanotechnologii.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Seria | ESCA |
| Szerokość | 967 mm |
| Wysokość | 2100 mm |
| Rodzaj szkła | Szkło Marron |
| Wykończenie szkła | Antidrop |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Waga / szt. | 38.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913959141 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
ES1510
Kod producenta
8590913959141
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
36
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









