FLIP szczotka do WC wisząca, Lift&Clean, czarny mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Pojemniki, szczotki do WC
Opis Serii
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Lift & Clean
Unikalny system Lift & Clean umożliwia łatwe czyszczenie poprzez proste zdjęcie i ponowne wsunięcie akcesorium na uchwyt.
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| Rozmiar | 91x377x91 mm |
| Średnica | 91 mm |
| Szerokość | 91 mm |
| Wysokość | 377 mm |
| Głębokość | 91 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Wiercenie |
| Wyposażenie | Lift & Clean |
| Waga / szt. | 0.4600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341290651 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
52330314
Kod producenta
8003341290651
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


