- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie prysznicowe | Baterie prysznicowe podtynkowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | FORATA |
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 155 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Podtynkowa |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | 1 funkcyjna |
| Waga / szt. | 1.2960 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913931369 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
FT041/14
Kod producenta
8590913931352
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
120
Gwarancja w miesiącach
72
kolor
Biały Mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






