- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie kuchenne | Stojące baterie kuchenne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Wysokość | 392 mm |
| Głębokość | 244 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Stojąca |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Wysokość wypływu wody | 372 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 2.2220 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913978760 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








