- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Baterie wannowe termostatyczne | Baterie wannowe nawannowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 270 mm |
| Wysokość | 210 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Na brzeg wanny |
| Rodzaj sterowania | Termostat |
| Waga / szt. | 3.6180 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913854408 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 5 lat |
Marka
Symbol
TH102
Kod producenta
8590913854408
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
60
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






