Haczyk na grzejnik, termoplast, biała
- Ogrzewanie, wentylacja | Akcesoria do grzejników | Suszarki na ręczniki, wieszaki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Rozmiar | 32x120x67 mm |
| Szerokość | 32 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Głębokość | 67 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Waga / szt. | 0.0320 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341186329 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
202502
Kod producenta
8003341186329
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









