- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | PIRENEI |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 45x50x20 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 20 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak |
| Instalacja | Klejenie |
| Zestaw zawiera | 3M Taśma samoprzylepna |
| Waga / szt. | 0.0910 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913876882 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
33201
Kod producenta
8590913876882
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






