- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Dla osób starszych i niepełnosprawnych | Senior program, Bezbarierowa łazienka | Siedziska i taborety
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 880x140x320 mm |
| Szerokość | 880 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 320 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna, Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Instalacja | Do zawieszenia |
| Nośność | 110.0000 kg |
| Waga / szt. | 1.9000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913841590 |
| Taric | 94017900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AE549
Kod producenta
8590913841590
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
9
31
Gwarancja w miesiącach
24
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












