- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Brodziki | Brodziki półokrągłe
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | GELCO |
|---|---|
| Rozmiar | 90x90x7,5 cm |
| Długość | 900 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Kompozyt |
| Kształt | Półokrągłe |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Promień | R550 |
| Struktura | Gładki |
| Waga / szt. | 43.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913832604 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 3 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
GH559
Kod producenta
8590913832604
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
36
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













